среда, јули 28, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

СПОРТБИЗ

Спортбиз

Кој ќе го земе кајмакот на пазарот, и кој ќе претрпи зaгуби заради Олимпијадата? Берзите веќе имаат фаворити

Пресметано е дека годинашните Олимписки игри ќе чинеле 7,5 милијарди американски долари доколку беа реализирани на време. Експертите, пак, сметаат...

Прочитај повеќе

Ангеловски и Пандев со благодарници од АМС: Тимот докажа – кога има слога, има и успех!

Агенцијата за млади и спорт денеска им додели благодарници на сега веќе ексселекторот на машката македонска фудбаласка репрезентација Игор Ангеловски...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 1274 1 2 1.274
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00