петок, јануари 22, 2021
-3 °c
Skopje
3 ° пет
3 ° саб
6 ° нед

Летна понуда од ЈК Травел: „КАЛИТЕА“ – место за забава, дружење и вистински одмор

Според тврдењата на туристите, Калитеа претставува најубавото монденско место на првиот крак „Касандра“ на полуостровот Халкидики. Овој модерен туристички центар...

Прочитај повеќе