петок, јануари 22, 2021
-4 °c
Skopje
3 ° пет
3 ° саб
6 ° нед

О2 Иницијатива: Владата мора да го вклучи проблемот со загадениот воздух во буџетот или да си поднесе оставка

Вчерашната презентација на предлог-буџетот на РМ за 2019 година на ниту едно место не ја спомнува заштитата на животната средина...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 8 1 2 8