Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,888.38 1.79%    GRNT 810.00 0.03%    KMB 3,355.14 -0.04%    MKSD 246.00 2.93%    MSPR 1,000.00 -26.85%    OHB 5,000.00 -0.99%    OKTA 3,650.00 0.83%    PPIV 39,100.00 0%    REPL 60,280.00 0%    RMDEN16 95.00 0.11%    RZLV 53.00 3.92%    SBT 2,127.50 4.24%    STB 948.20 0.82%    STBP 600.00 -0.17%    STIL 140.00 1.45%    TEL 295.54 0.03%    TNB 13,724.00 1.05%    TPLF 1,700.63 0.04%    TTK 953.00 0%    UNI 2,050.00 0%    
Почетна » Вести од категорија » НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во текот на оваа недела ќе добиете многу пофалби. Тоа ќе ви даде голема енергија. ЉУБОВ: Доколку веќе сте заљубени во некоја личност оваа недела треба да го повлечете првиот потег. ЗДРАВЈЕ: Внимавајте…

Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план. ЉУБОВ: На полето за љубов ви доаѓаат убави моменти со некое ново лице кое во…

Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период. ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува многу добра фаза ако сте слободни, ќе имате бурни промени и авантури. ЗДРАВЈЕ:…

Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми. ЉУБОВ: На полето за љубов пред вас е ново познанство со лице со кое е можна вистинска љубов.…

Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува период исполнет со среќа и генерално олеснување на сите полиња, па и на деловното. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате дека ќе бидете опиени со емоции од некое…

Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е поволен период за работа, па можете да очекувате и помош од некој пријател на овој план. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате многу интересна атмосфера, особено доколку ви се…

Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е одличен период во кој ќе бидете многу задоволни од деловните активности. ЉУБОВ: На полето за љубов исто така ви доаѓа среќа и радост со саканото лице. ЗДРАВЈЕ: Стабилно, без проблеми.…

Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите џебови ќе имаат доволно пари, затоа не грижете се за тоа. Периодот не е поволен за избрзани одлуки. ЉУБОВ: Слободните ќе запознаат некоја Шкорпија, оние во врска или брак ги очекува стабилен…

Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е многу поволен период во кој ќе имате доста деловни обврски но и успех. ЉУБОВ: На полето за љубов точно знаете што сакате и можете да ја освоите личноста која ви…

Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, можни се некои компликации и потешкотии. ЉУБОВ: На љубовното поле ве очекува период во кој нема да имате многу сила за расправии со партнерот. ЗДРАВЈЕ: Водете сметка…

Страница 1 од 14123Следна ›Последна »