Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,707.16 0.11%    BESK 9,518.00 -4.73%    FERS 56,000.00 0%    GRNT 830.00 0%    KMB 3,080.91 -1.75%    MPT 28,856.12 -0.18%    PPIV 37,500.00 0%    RMDEN13 96.00 0%    RMDEN16 94.50 0%    SBT 2,080.00 2.97%    STBP 600.00 0%    STIL 149.79 -2.73%    TEL 284.57 0.55%    TIKV 153.00 0%    TTK 973.78 2.5%    UNI 1,999.20 -0.04%    VITA 7,562.00 7.08%    
Почетна » Вести од категорија » ХОРОСКОП

Дневен хороскоп 23.01.2018

Дневен хороскоп 23.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате генерално поволен ден во кој ќе успеете да го обавите она што ви било во план. Саканото лице ќе ви покаже колку му значите, а тоа многу ќе ви се допадне.  …

Дневен хороскоп 22.01.2018

Дневен хороскоп 22.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Прилично сте незаинтересирани за деловните обврски кои чекаат на вас. Ќе им бидете посветени на некои други нешта. Во љубовта можно е некое ново лице да ви се приближи на романтичен начин.   Бик (21.04…

Викенд хороскоп 20-21.01.2018

Викенд хороскоп 20-21.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно уживате во својата работа. Заљубени сте но сами. Кога личноста која ви се допаѓа би…

Дневен хороскоп 19.01.2018

Дневен хороскоп 19.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално.   Бик (21.04 – 21.05) Можеби малку претерувате со вашите деловни амбиции и со докажувањето на…

Дневен хороскоп 17.01.2018

Дневен хороскоп 17.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека некој сака да ви наштети. Но престанете да мислите дека се е така црно. Во љубовта конечно сте расчистиле со минатото. Сега е идеално време да пронајдете нов партнер.   Бик (21.04…

Дневен хороскоп 16.01.2018

Дневен хороскоп 16.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Нема потреба да ве поведат лажните впечатоци или некој да ве прелаже со погрешната приказна за деловните можности. Доколку трпите неуспех променете ја својата деловна позиција во правец кој повеќе им одговара на вашите цели…

Дневен хороскоп 15.01.2018

Дневен хороскоп 15.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате големо подобрувањe на полето на финансиите, како и прилика да напредувате ако се занимавате со приватна работа. Ситуацијата во врската е повеќе од добра.   Бик (21.04 – 21.05) Постои можност да…

Викенд хороскоп 13-14.01.2018

Викенд хороскоп 13-14.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните цели. Ако сакате да бидете среќни, верувајте и повеќе на интуицијата.   Бик (21.04 –…

Дневен хороскоп 11.01.2018

Дневен хороскоп 11.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице. Потрудете се малку повеќе.   Бик (21.04 – 21.05) Обрнете им внимание на различните информации…

Дневен хороскоп 10.01.2018

Дневен хороскоп 10.01.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Уште од рано наутро ќе бидете исклучително напнати. Ќе направите некои неромислени потези. Интензивно ќе смислувате начини како да се ослободите од сите обврски. Партнерот ќе намириса некој проблем кај вас.   Бик (21.04 –…

Страница 1 од 120123Следна ›Последна »