Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,932.13 -0.83%    CKB 600.00 15.38%    GRNT 810.50 -1.16%    KMB 3,397.19 2.23%    LOZP 2,400.00 14.29%    MPT 29,500.00 0%    MTUR 4,200.00 0.02%    OKTA 3,600.00 -2.7%    RMDEN16 94.80 0%    RZIT 20.00 0%    RZLV 50.00 -5.66%    SLAV 3,600.00 -40.98%    TETE 2,236.02 3.04%    ZPKO 2,812.00 -1.22%    

Дневен хороскоп 13.02.2018

Време: 09:23

Датум: февруари 13, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Позитивен ден на деловен план. Ќе обавите многу корисни работи. Уживајте во романтичната атмосфера со саканото лице. Вашата врска е квалитетна, зацврстете ја уште повеќе.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Повикот од познаник со кој сте соработувале претходно може да ви го промени погледот на моменталната деловна состојба. Можете да очекувате прилика за необврзувачка авантура.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Вашата креативност доаѓа до израз и можете да очекувате позитивни случувања. Ве очекува интересно патување и интересно познанство. Зафатените ќе имаат кавга со партнерот.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Некој не е искрен со вас, а вие тоа ќе го откриете токму денес. Ќе бидете разочарани, но кратко. Можни се повторувачки проблеми со саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можно е да не успеете да го резлизирате сето она што сте го имале во план и да дојдете до мали одложувања. Во љубовта важно е со саканото лице искрено да разговарте за се што чувствувате.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Не сте баш блиску до остварувањето на своите цели, но тоа не значи дека имате намера да се откажете. Ви се допаѓа личноста која досега не покажала дека е заинтересирана за вас.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ќе немате доволно доверба во деловниот партнер. Можете да сметате на подобрување на односите со саканото лице ако сте подготвени за прилагодување.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Поволен ден за сите кои се занимаваат со креативна работа. Ќе бидете преплавени со интересни идеи. Зафатените ќе бидат среќни, осамените ќе се ангажираат повеќе на љубовното поле.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Потрудете се мирно да прифатите некои помали компликации и не паничете поради нив. Во љубовта важно е да направите компромис со саканото лице.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Размислувате за тоа да започнете некој нов бизнис но не сте сигурни колку тоа ќе ви се исплати. Пресметајте се уште еднаш. Проблемите со љубоморниот партнер веќе ви се секојдневие.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Не дозволувајте стресот да влијае на вас. Останете прибрани и ладни. Во потрага сте по личност која ќе биде вашиот животен партнер.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Денот не е претерано поволен за работа. Најдобро би било да немате големи очекувања. Можете да очекувате дека саканото лице ќе ви пружи поддршка.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 19.02.2018

  Дневен хороскоп 19.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Малку сте уморни од настаните на работа во последно време. По силните случувања и обврски ќе ви биде потребен одмор.…

 • Викенд хороскоп 17-18.02.2018

  Викенд хороскоп 17-18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да се појават финансиски промени. Не би требало да се грижите премногу бидејќи се ќе се среди со…

 • Дневен хороскоп 16.02.2018

  Дневен хороскоп 16.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе остварите значително подобрување на полето на финансиите. Многу сте задоволни со ситуацијата на работа. Сакате да остварите стабилен однос…

 • Дневен хороскоп 15.02.2018

  Дневен хороскоп 15.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе воспоставите многу важна деловна комуникација. Доколку ви е важно да го израдувате семејството или саканото лице, променете ги…

 • Дневен хороскоп 14.02.2018

  Дневен хороскоп 14.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нервозата и недостатокот на концентрација можат негативно на влијаат на вашата работа. Во љубовта ви доаѓа прилика да започнете нешто…

 • Дневен хороскоп 12.02.2018

  Дневен хороскоп 12.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да го промените начинот на кој ја обавувате својата работа и малку повеќе да се прилагодите на новите…

 • Викенд хороскоп 10-11.02.2018

  Викенд хороскоп 10-11.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Ви доаѓа прилика за успех на деловен план. Потрудете се да им се посветите на обврските. Време е за искрен…

 • Дневен хороскоп 09.02.2018

  Дневен хороскоп 09.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Размислувате за деловните промени кои сакате да ги спроведете во дела. Ќе ви биде потребно време се да реализирате. Можно…

 • Дневен хороскоп 08.02.2018

  Дневен хороскоп 08.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Патувањето во странство кое го планирате може да ви донесе само успех и уште подобри, нови можности. Во љубовта сте…

 • Дневен хороскоп 07.02.2018

  Дневен хороскоп 07.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некој се обидува да ви наметне премногу строги правила на однесување. Во љубовта направете се што е потребно за поголема…