Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,801.99 -1.64%    BESK 10,275.00 -3%    GRNT 810.00 -0.06%    KMB 3,389.73 -0.22%    MERM 800.00 -20%    MPT 29,500.63 0%    OKTA 3,620.00 0.56%    RMDEN16 94.90 0.11%    RZUS 139.00 3.73%    SBT 2,041.00 -2.86%    STB 940.85 0.03%    STIL 139.03 -4.1%    TETE 2,286.67 2.27%    TKVS 3,110.00 2.98%    TNB 13,581.59 -0.42%    TPLF 1,649.90 1.35%    TTK 947.00 -2.97%    UNI 2,050.00 0%    

Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

Време: 10:38

Датум: февруари 5, 2018

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува многу добра фаза ако сте слободни, ќе имате бурни промени и авантури.

ЗДРАВЈЕ: Без поголеми проблеми.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Ве очекува генерално поволна фаза за работа но сепак треба да се чувате од преголеми очекувања.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта слободните ќе имаат можност да бираат меѓу повеќе кандидати за врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со шеќер во крвта.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Иако се трудите да бидете сконцентрирани на својата работа, тоа нема баш да ви оди од рака, но не се откажувајте.

ЉУБОВ: Пред вас е фаза во која се можни нови љубовни познанства преку пријатели или некое блиско опкружување.

ЗДРАВЈЕ: Можни тешкотии поради пад на имунитетот.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: На деловен план конечно нема да бидете преоптеретени и генерално ќе ви следи мирен период.

ЉУБОВ: На полето за љубов можете да очекувате ново познанство кое некако ќе ве збуни.

ЗДРАВЈЕ: Поведете сметка за проблемите поврзани за променливиот крвен притисок.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа моменталниот период за вас може да биде малку ризичен.

ЉУБОВ: На полето за љубов имате конфликти со саканото лице и тоа секако нема да ви одговара.

ЗДРАВЈЕ: Ќе ви недостасува енергија.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Поведете сметка доколку сте планирале било какво патување бидејќи немате добри аспекти на тој план.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, постои личност која ви се допаѓа но најверојатно е зафатена.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со главата, очите, замор, пад на концентрација.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Ве очекува прилика да остварите дополнитела заработка ии пак проширување на својата работа доколку сте приватник.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе барате сигурност кај лицето кое ви се допаѓа и емотивно и материјално.

ЗДРАВЈЕ: Ќе бидете склони на проблеми со хемороиди, хормони, но и со гениталии.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Оваа фаза не е баш најдобра за вас, па препорака е да се повлечете и да не влегувате во деловни ризици.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе забележите мало разочарување и нема да се чувствувате баш добро.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со омалаксаност, низок притисок и пад на имунитетот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Можно е да имате некои сомнежи во врска со работата која ја обавувате или немате доволно доверба во некој од соработниците. Слушајте ја својата интуиција.

ЉУБОВ: На емотивен план нема да постојат промени.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со колената.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Пред вас е фаза во која без оглед на ветената помош поголем дел од работите ќе морате да ги направите сами.

ЉУБОВ: Емотивно сте добар пар со Шкорпија, па со неа ќе имате шанси за почеток на љубовна врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеи со нервниот систем.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Пред вас е период во кој нема да бидете задоволни од деловните околности кои не ви одат во корист.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекуваат несогласувања со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, вкочанетост, но и со забите.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Поведете сметка ако имате било какви планови поврзани за странство, можно е некои рбаоти да ви се одложат.

ЉУБОВ: Доколку сте во врска или брак на некој начин ќе ви недостасува вашата слобода.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

  Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во текот на оваа недела ќе добиете многу пофалби. Тоа ќе ви даде голема енергија. ЉУБОВ: Доколку веќе…

 • Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план.…

 • Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

  Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми. ЉУБОВ: На полето…

 • Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

  Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува период исполнет со среќа и генерално олеснување на сите полиња, па и на деловното. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

  Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е поволен период за работа, па можете да очекувате и помош од некој пријател на овој план.…

 • Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

  Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е одличен период во кој ќе бидете многу задоволни од деловните активности. ЉУБОВ: На полето за…

 • Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

  Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите џебови ќе имаат доволно пари, затоа не грижете се за тоа. Периодот не е поволен за избрзани…

 • Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

  Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е многу поволен период во кој ќе имате доста деловни обврски но и успех. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

  Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, можни се некои компликации и потешкотии. ЉУБОВ: На љубовното поле ве очекува…

 • Неделен хороскоп – 04.12.2017 до 10.12.2017

  Неделен хороскоп – 04.12.2017 до 10.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да бидете соочени со некои правни проблеми или потешкотии кои ќе ви ја отежнат работата. ЉУБОВ:…