Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,801.99 -1.64%    BESK 10,275.00 -3%    GRNT 810.00 -0.06%    KMB 3,389.73 -0.22%    MERM 800.00 -20%    MPT 29,500.63 0%    OKTA 3,620.00 0.56%    RMDEN16 94.90 0.11%    RZUS 139.00 3.73%    SBT 2,041.00 -2.86%    STB 940.85 0.03%    STIL 139.03 -4.1%    TETE 2,286.67 2.27%    TKVS 3,110.00 2.98%    TNB 13,581.59 -0.42%    TPLF 1,649.90 1.35%    TTK 947.00 -2.97%    UNI 2,050.00 0%    

Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

Време: 10:40

Датум: јануари 22, 2018

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Ве очекува период исполнет со среќа и генерално олеснување на сите полиња, па и на деловното.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате дека ќе бидете опиени со емоции од некое ново лице.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Имате многу добри деловни идеи кои ќе можете да ги спроведете во дела во овој период.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе уживате во својата слобода и необврзувачкиот флерт и не сте подготени за поголеми промени.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со несоница и нервоза.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Вие се сериозни и максимално сте и посветени на работата, која ви е апсолутен приоритет во оваа фаза.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате мало заладување на односот со партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со нервниот систем.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Ве очекува некој помал конфликт со некој од надредените на работа но ќе успеете да го надминете.

ЉУБОВ: Периодот не е поволен доколку сте во брак, слободните ги очекува нова врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, во вид на вкочанетост, како и болки кои ќе ви предизвикаат несоница.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Посветени сте им на можностите да склопите нова деловна соработка која би можела да биде значајна за вас.

ЉУБОВ: Љубовта ви цвета, уживајте во врската со личноста која ја сакате.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со забите и кожата.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Можете да очекувате прилика да дојдете до значителни промени и подобрување на полето за финансии.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ќе гаите многу силни тајни симпатии кон едно лице.

ЗДРАВЈЕ: Голема склоност кон пороците.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Можете да очекувате премногу среќни околности на деловен план во оваа фаза.

ЉУБОВ: Кога станува збор за полето за љубов, на јавно место ќе ви се случи интересна средба и можност за скокотлив флерт.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со уринарниот тракт.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Максимално ќе му бидете посветени на полето за зарбаотка на кое ве очекуваат многу добри резултати.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е променлива но ако сте во брак тогаш ве очекува одлична состојба.

ЗДРАВЈЕ: Можен пад на имунитетот и мали настинки.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Во оваа фаза Марс влегува во вашиот знак па ќе бидете поподготвени, поспретни и поенергични од било кога. Ќе дојдете до одлични деловни резултати.

ЉУБОВ: Во љубовта оваа недела првенствено ќе ве води страста.

ЗДРАВЈЕ: Генерално добра состојба.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, по некои неизбежни промени конечно доаѓа до подобрување.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекуваат многу позитивни пресврти, ќе дојде до солзи радосници.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со варењето.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Доколку планиравте деловно патување, би било добро да го обавите што поскоро. Ќе доживеете мини успех.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е променлива но во позитивна смисла, ќе флертувате со една интересна личност.

ЗДРАВЈЕ: Можна кашлица и проблеми со дишните органи.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Сега кога финансите ви се подобри ќе размислувате за нови начини за инвестирање и заработка.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува некое ново познанство, можно со Бик.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

  Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во текот на оваа недела ќе добиете многу пофалби. Тоа ќе ви даде голема енергија. ЉУБОВ: Доколку веќе…

 • Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план.…

 • Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

  Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период. ЉУБОВ: На полето за љубов…

 • Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

  Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми. ЉУБОВ: На полето…

 • Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

  Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е поволен период за работа, па можете да очекувате и помош од некој пријател на овој план.…

 • Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

  Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е одличен период во кој ќе бидете многу задоволни од деловните активности. ЉУБОВ: На полето за…

 • Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

  Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите џебови ќе имаат доволно пари, затоа не грижете се за тоа. Периодот не е поволен за избрзани…

 • Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

  Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е многу поволен период во кој ќе имате доста деловни обврски но и успех. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

  Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, можни се некои компликации и потешкотии. ЉУБОВ: На љубовното поле ве очекува…

 • Неделен хороскоп – 04.12.2017 до 10.12.2017

  Неделен хороскоп – 04.12.2017 до 10.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да бидете соочени со некои правни проблеми или потешкотии кои ќе ви ја отежнат работата. ЉУБОВ:…