Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,650.00 0.02%    BESK 9,991.00 -3%    GRNT 824.02 0.32%    KMB 3,152.12 0.17%    MTUR 4,250.00 1.19%    OHB 5,200.00 4%    OKTA 3,111.00 -8.96%    RMDEN16 94.40 0%    RZUS 113.00 9.51%    SLAV 6,100.00 95.89%    STB 960.00 1.65%    STIL 151.56 0.58%    TIKV 153.00 -2.55%    TKVS 3,202.00 1.72%    TNB 13,228.04 0.22%    TTK 951.17 1.04%    UNI 2,000.00 0.03%    ZPKO 2,710.00 4.23%    

Дневен хороскоп 09.01.2018

Време: 09:51

Датум: јануари 9, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Потрудете се да ја подобрите комуникацијата со деловното опкружување ако сакате да остварите напредок на овој план. Во љубовта не создавајте дополнителна тензија во емотивната врска.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Доколку планирате патување, можете да сметате на многу позитивен период во наредните денови. Ви се допаѓа личност со која некако случајно се среќавате во последниот период. Ќе постојат новости на љубовен план.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Пред вас е ден во кој ќе имате големи шанси за нови деловни случувања и промени. Во љубовта слободните може да очекуваат прилика за познанство со лице со кое подоцна им следи емотивна врска.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Ве очекуваат многу важни случувања. Сега е период на пресврти на вашето поле за кариера. Верувајте во себе. Во љубовта можете да се надевате на сериозни чекори со саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ќе имате прилика да остварите нови договори на деловен план и да започнете една добра соработка. Во љубовта можете да очекувате интересна комуникација со лицето кое е родено во некој од водените знаци.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можете да се надевате дека ќе ви се случи подобрување на полето за финансии. Пред вас е силно добар период. Во љубовта иако имавте некои сомнежи во врска со искреноста на вашиот партнер, сега се уверивте дека се е сосема во ред.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Денот е поволен за комуникација со надредените. Можете да очекувате позитивно исполнување на вашите цели. Можете да се надевате на убава атмосфера и нежна комуникација со саканото лице покрај кое имате се што ви е потребно.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Ве очекува напорен ден во кој ќе успеете да решите некои важни работи и добро се чувствувате поради тоа. На емотивното поле не би требало да имате некои големи промени.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Можете да очекувате позитивна атмосфера на деловниот план. Нема да бидете претерано оптеретени. Во љубовта зрачите со позитивна енергија, ќе ви одговара флертот и ќе бидете среќни.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

До вас може да дојдат некои добри вести поврзани за работа која сте планирале да ја започнете. Во љубовта ви започнува период на заљубување. Ви доаѓа средба со многу интересно и драго лице.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Можете да очекувате ден во кој ќе бидете многу растеретени. Ќе имате прилика да им се посветите на другите работи. Во љубовта можно е саканото лице на некој начин да биде уморно од обидите да направи нов чекор кон вас.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Можно е да не сте сосема задоволни со деловната ситуација но со тек на време ќе успеете да дојдете до промени. Во љубовта уживате во необврзувачките авантури и засега не сте подготвени за некоја стабилна врска.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 20-21.01.2018

  Викенд хороскоп 20-21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно…

 • Дневен хороскоп 19.01.2018

  Дневен хороскоп 19.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално.  …

 • Дневен хороскоп 17.01.2018

  Дневен хороскоп 17.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека некој сака да ви наштети. Но престанете да мислите дека се е така црно. Во љубовта конечно…

 • Дневен хороскоп 16.01.2018

  Дневен хороскоп 16.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нема потреба да ве поведат лажните впечатоци или некој да ве прелаже со погрешната приказна за деловните можности. Доколку трпите…

 • Дневен хороскоп 15.01.2018

  Дневен хороскоп 15.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате големо подобрувањe на полето на финансиите, како и прилика да напредувате ако се занимавате со приватна работа.…

 • Викенд хороскоп 13-14.01.2018

  Викенд хороскоп 13-14.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните…

 • Дневен хороскоп 11.01.2018

  Дневен хороскоп 11.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 10.01.2018

  Дневен хороскоп 10.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Уште од рано наутро ќе бидете исклучително напнати. Ќе направите некои неромислени потези. Интензивно ќе смислувате начини како да се…

 • Дневен хороскоп 08.01.2018

  Дневен хороскоп 08.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некоја деловна прилика ќе биде пред вас, а вие со сета сила обидете се да ја искористите. Ризикувајте и нема…

 • Викенд хороскоп 06-07.01.2018

  Викенд хороскоп 06-07.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате стабилност на полето за финансии. Ќе бидете задоволни од финансиските средства кои ви се собрале. Во љубовта викендов…