Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,650.00 0.02%    BESK 9,991.00 -3%    GRNT 824.02 0.32%    KMB 3,152.12 0.17%    MTUR 4,250.00 1.19%    OHB 5,200.00 4%    OKTA 3,111.00 -8.96%    RMDEN16 94.40 0%    RZUS 113.00 9.51%    SLAV 6,100.00 95.89%    STB 960.00 1.65%    STIL 151.56 0.58%    TIKV 153.00 -2.55%    TKVS 3,202.00 1.72%    TNB 13,228.04 0.22%    TTK 951.17 1.04%    UNI 2,000.00 0.03%    ZPKO 2,710.00 4.23%    

Дневен хороскоп 03.01.2018

Време: 09:56

Датум: јануари 3, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можете да очекувате позитивен ден во кој ќе добиете добра прилика да остварите дополнителна заработка. Во љубовта слободните ќе уживаат во својата слобода, зафатените ги очекуваат расправии.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Генерално сте задоволни од ситуацијата која ја имате на работа. Не ве очекуваат промени на полето за работа. Во љубовта сакате на саканото лице да му ја возвратите посветеноста и нежноста која ви ја дава.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Денот е поволен ако се занимавате со финансиските прашања кои ве оптеретуваат. Во љубовта слободните ќе имаат потреба да пронајдат партнер со кој ќе делат се, зафатените ќе уживаат.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Доколку планиравте деловно патување, можете да очекувате многу позитивен ден. Во љубовта постепено се одалечувате од саканото лице, иако за тоа не сте свесни.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можете да очекувате малку потежок ден бидејќи ве очекуваат многу обврски, а генерално имате недостаток на енергија. Во љубовта ќе бидете незадоволни од партнерот бидејќи не покажал доволно почитување кон вас.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можно е прилично тешко да ви паднат денешните работни обврски и ќе имате потреба за одмор. Во љубовта ќе ги преиспитувате случувањата од минатото и ќе се обидете да сфатите каде сте погрешиле.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Не сте претерано фокусирани на работата па ќе правите мали пропусти и грешки. Сепак, ќе немате сериозни проблеми. Во љубовта можете да очекувате возбудлива ситуација.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Долго очекуваната уплата на пари на вашата сметка конечно ќе дојде. Ќе успеете да решите некои грижи кои сте ги имале. Во љубовта имате потреба вашата врска да ја направите максимално стабилна, но не претерувајте.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Доколку продолжите со негативните ставови, ќе имате мали проблеми во комуникацијата со соработниците. Во љубовта слободните ќе имаат интересна средба со лицето кое им се допаѓа.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Среќни сте бидејќи знаете дека можете да се потпрете на блиските пријатели и колегите кои секогаш ви се на располагање. Уживате во авантурите и не сте подготвени за сериозна врска.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Во себе ќе имате многу сила, па поради тоа ќе ги надминете тешките деловни моменти. Во љубовта ќе ви допадне некој Стрелец, ќе сакате да го освоите.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Поведете сметка ако во план ви биле некои подалечни дестинации, денот не е претерано поволен за тоа. На љубовното поле ве очекува ново познанство, кое всушност нема многу да ве воодушеви.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 20-21.01.2018

  Викенд хороскоп 20-21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно…

 • Дневен хороскоп 19.01.2018

  Дневен хороскоп 19.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално.  …

 • Дневен хороскоп 17.01.2018

  Дневен хороскоп 17.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека некој сака да ви наштети. Но престанете да мислите дека се е така црно. Во љубовта конечно…

 • Дневен хороскоп 16.01.2018

  Дневен хороскоп 16.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нема потреба да ве поведат лажните впечатоци или некој да ве прелаже со погрешната приказна за деловните можности. Доколку трпите…

 • Дневен хороскоп 15.01.2018

  Дневен хороскоп 15.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате големо подобрувањe на полето на финансиите, како и прилика да напредувате ако се занимавате со приватна работа.…

 • Викенд хороскоп 13-14.01.2018

  Викенд хороскоп 13-14.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните…

 • Дневен хороскоп 11.01.2018

  Дневен хороскоп 11.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 10.01.2018

  Дневен хороскоп 10.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Уште од рано наутро ќе бидете исклучително напнати. Ќе направите некои неромислени потези. Интензивно ќе смислувате начини како да се…

 • Дневен хороскоп 09.01.2018

  Дневен хороскоп 09.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се да ја подобрите комуникацијата со деловното опкружување ако сакате да остварите напредок на овој план. Во љубовта не…

 • Дневен хороскоп 08.01.2018

  Дневен хороскоп 08.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некоја деловна прилика ќе биде пред вас, а вие со сета сила обидете се да ја искористите. Ризикувајте и нема…