Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,650.00 0.02%    BESK 9,991.00 -3%    GRNT 824.02 0.32%    KMB 3,152.12 0.17%    MTUR 4,250.00 1.19%    OHB 5,200.00 4%    OKTA 3,111.00 -8.96%    RMDEN16 94.40 0%    RZUS 113.00 9.51%    SLAV 6,100.00 95.89%    STB 960.00 1.65%    STIL 151.56 0.58%    TIKV 153.00 -2.55%    TKVS 3,202.00 1.72%    TNB 13,228.04 0.22%    TTK 951.17 1.04%    UNI 2,000.00 0.03%    ZPKO 2,710.00 4.23%    

Дневен хороскоп 02.01.2018

Време: 09:46

Датум: јануари 2, 2018

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можно е денес да слушнете некои трачеви кои се однесуваат на вашата работа но немојте премногу да им верувате. Во љубовта некое лице постојано ќе ви се додворува.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Можете да очекувате дека ќе ви се укаже шанса за напредување на деловен план. Во љубовта ви се допаѓа личноста која сте ја запознале во некое пријатно и опуштено опкружување.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Финансиската ситуација е се подобра од ден на ден и постепено имате поголема сигурност на деловен план. Во љубовта можете да очекувате мали несогласувања со саканото лице но брзо ќе успеете да ги решите.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Загрижени сте за своето работно место но не би требало да бидете. Проблемите кои сега ви изгледаат за големи се лесно решливи. Во љубовта обидете се да му ги покажете поотворено своите чувства на саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Околностите може лесно да се променат иако на вас сега тоа ви изгледа за невозможна мисија. Наскоро ќе слушнете убави вести. Во љубовта слободните се подготвени за страствена авантура со некое интересно лице.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Ве очекува склопување на нова соработка во наредните денови. А денешниот ден искористете го за одмор и релаксација. Во љубовта партнерот ќе ве изненади со убав гест со кој ќе ви ја покаже искрената љубов.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Можете да очекувате зголемен обем на работа во периодот кој доаѓа, а и заработката ќе ви биде доста подобра. Имате некои недоумици во врска со емотивниот партнер и не сте сигурни на кој начин треба да постапите.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Денешниот ден не ви донесува многу деловни обврски, па ќе имате прилика за релаксација. Во љубота ве очекува возбудлив ден во кој ќе имате пријатна средба со некое лице кое подолго време ви се допаѓа.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве чекува ден во кој доста ќе размислувате за работата но нема да имате прилика да промените некои нешта. Во љубовта нервозата лошо ќе влијае на односот со саканото лице.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Вашата загриженост за работата е оправдана но обидете се малку да се релаксирате и да не дигате големи тензии. Доколку сте во врска побарајте поддршка од партнерот.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Можно е да размислувате за промени кога станува збор за работата и потребно ќе ви биде време да ја донесете конечната одлука. Во љубовта ви доаѓа ново познанство, на полето за флерт може да биде многу интересно.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Размислувате за прекин на деловната соработка која според вас е несоодветна. Не брзајте со одлуките. Во љубовта ве очекува променлива емотивна состојба. Нема да бидете сигурни за следните чекори.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 20-21.01.2018

  Викенд хороскоп 20-21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно…

 • Дневен хороскоп 19.01.2018

  Дневен хороскоп 19.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално.  …

 • Дневен хороскоп 17.01.2018

  Дневен хороскоп 17.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека некој сака да ви наштети. Но престанете да мислите дека се е така црно. Во љубовта конечно…

 • Дневен хороскоп 16.01.2018

  Дневен хороскоп 16.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нема потреба да ве поведат лажните впечатоци или некој да ве прелаже со погрешната приказна за деловните можности. Доколку трпите…

 • Дневен хороскоп 15.01.2018

  Дневен хороскоп 15.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате големо подобрувањe на полето на финансиите, како и прилика да напредувате ако се занимавате со приватна работа.…

 • Викенд хороскоп 13-14.01.2018

  Викенд хороскоп 13-14.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните…

 • Дневен хороскоп 11.01.2018

  Дневен хороскоп 11.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 10.01.2018

  Дневен хороскоп 10.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Уште од рано наутро ќе бидете исклучително напнати. Ќе направите некои неромислени потези. Интензивно ќе смислувате начини како да се…

 • Дневен хороскоп 09.01.2018

  Дневен хороскоп 09.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се да ја подобрите комуникацијата со деловното опкружување ако сакате да остварите напредок на овој план. Во љубовта не…

 • Дневен хороскоп 08.01.2018

  Дневен хороскоп 08.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некоја деловна прилика ќе биде пред вас, а вие со сета сила обидете се да ја искористите. Ризикувајте и нема…