Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ADIN 540.00 -1.82%    ALK 7,350.00 -0.51%    BESK 10,300.00 0%    CEVI 912.00 0%    FERS 57,750.00 -2.94%    GRNT 801.00 -2.95%    KJUBI 1,400.00 -2.78%    KMB 2,700.00 0%    LOTO 600.00 0%    MPT 26,900.00 -0.37%    MTUR 4,224.00 3%    OHB 4,851.54 -0.17%    REPL 54,800.00 0.37%    RMDEN11 96.00 -0.62%    RMDEN13 96.40 1.47%    RMDEN15 95.00 0.05%    STBP 600.00 -0.17%    TETE 1,938.00 4.76%    TNB 13,500.00 -0.01%    TTK 816.00 0.38%    UNI 1,905.00 0%    ZPKO 2,600.00 -2%    

Дневен хороскоп 13.11.2017

Време: 09:55

Датум: ноември 13, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можеби премногу ги слушате советите на другите луѓе, а премалку се потпирате на својата интуиција и претчувство. Во љубовта пред вас е период на емотивна трансформација.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Денот не е претерано поволен за полето за комуникации. Можни се мали кавги и недоразбирања на работа. Во љубовта ќе ви биде потребно некое време да се усогласите со партнерот.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ќе имате непорен ден во кој ве очекуваат голем број на обврски. Ќе бидете максимално окупирани со работата. Во љубовта стабилната состојба со емотивниот партнер ви влева чувство на сигурност.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Можно е во текот на денешниот ден да донесете некоја погрешна одлука. Не влегувајте во ризични ситуации. Во љубовта ново познанство е пред вас и ќе имате шанса да дојдете до убави и емотивни ситуации.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можно е да имате некоја мала штета или пречка на работа, особено доколку се занимавате со приватен бизнис. Во љубовта потрудете се да покажете малку повеќе трпение во комуникацијата со саканото лице.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Лесно можете да дојдете до мали проблеми на деловен план бидејќи нема да успеете на најдобар начин да ги претставите вашите идеи. Во љубовта очекувајте интересен флерт.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Осцилациите поврзани за вашата материјална состојба ве погодуваат. Можно е да не сте задоволни со ситуацијата. Во љубовта слободните наскоро ќе имаат прилика за познанство со личност погодена за сериозна врска.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Немате доволно концентрација и склони сте на правење грешки. Поведете сметка да не претерате во некои работи. Во љубовта се појавила прилично голема дистанца меѓу вас и саканото лице. Ќе имате проблеми.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ќе се трудите да покренете некои нови случувања на полето за работа но тоа нема да ви појде од рака. Во љубовта ве очекува интересно познанство кое може да се случи на некое необично место.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можно е да немате доволно енергија да им се посветите на сите деловни обврски кои ве очекуваат. Во љубовта ќе имате впечаток дека некоја нова врска само ви го пореметила животниот план кој сте го направиле.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Нема да се откажувате од своите идеи и важно ќе ви биде максимално да и се посветите на работата за да успеете да реализирате се. Во љубовта не ви е лесно да се помирите со постапките на саканото лице.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Со доволно креативност и иновативност ќе успеете да пронајдете нови решенија за проблемите кои ги имате. Во љубовта имате преголеми очекувања од личноста со која сте моментално.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 21.11.2017

  Дневен хороскоп 21.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Финансиски сте стабилни и добро се чувствувате поради тоа. Генерално немате поголеми пречки на работа. Во љубовта можно е наскоро…

 • Дневен хороскоп 20.11.2017

  Дневен хороскоп 20.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Задоволни сте со она што досега сте го постигнале на деловен план. Горди сте на себе и својата работа. Можно…

 • Викенд хороскоп 18-19.11.2017

  Викенд хороскоп 18-19.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува прилика да дојдете до подобра заработка. Можни се награди и бонуси за добро обавената работа. Во љубовта можно…

 • Дневен хороскоп 17.11.2017

  Дневен хороскоп 17.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку се занимавате со некоја работа поврзана за недвижнини, ве очекува многу поволен ден за заработка. Многу сте среќни и…

 • Дневен хороскоп 16.11.2017

  Дневен хороскоп 16.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да имате некои мали компликации поврзани со документи. Поведете сметка за тоа. Во љубовта ќе бидете нервозни и…

 • Дневен хороскоп 15.11.2017

  Дневен хороскоп 15.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да успеете да решите некои недоразбирања кои сте ги имале на деловен план. Во љубовта пред вас е…

 • Дневен хороскоп 14.11.2017

  Дневен хороскоп 14.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот не е поволен за соработка со Рак или женски деловен партнер, без оглед кој пол сте вие. Можни се…

 • Викенд хороскоп 11-12.11.2017

  Викенд хороскоп 11-12.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу…

 • Дневен хороскоп 10.11.2017

  Дневен хороскоп 10.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Пред вас се нови деловни предизвици во кои можете да покажете колку всушност сте вредни и посветени. Во љубовта нема…

 • Дневен хороскоп 09.11.2017

  Дневен хороскоп 09.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ви се дава шанса за напредување. Со оглед на тоа дека сте исклучително емотивни и дека длабоко го преживувате тоа…