Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ADIN 540.00 -1.82%    ALK 7,350.00 -0.51%    BESK 10,300.00 0%    CEVI 912.00 0%    FERS 57,750.00 -2.94%    GRNT 801.00 -2.95%    KJUBI 1,400.00 -2.78%    KMB 2,700.00 0%    LOTO 600.00 0%    MPT 26,900.00 -0.37%    MTUR 4,224.00 3%    OHB 4,851.54 -0.17%    REPL 54,800.00 0.37%    RMDEN11 96.00 -0.62%    RMDEN13 96.40 1.47%    RMDEN15 95.00 0.05%    STBP 600.00 -0.17%    TETE 1,938.00 4.76%    TNB 13,500.00 -0.01%    TTK 816.00 0.38%    UNI 1,905.00 0%    ZPKO 2,600.00 -2%    

Дневен хороскоп 10.11.2017

Време: 09:46

Датум: ноември 10, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Пред вас се нови деловни предизвици во кои можете да покажете колку всушност сте вредни и посветени. Во љубовта нема да ви биде се така едноставно, ќе постојат кавги.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Можни се мали компликации денес, особено ако се занимавате со приватен бизнис, па поведете сметка за тоа. Доколку сте во брак, партнерот ќе ви делува претерано доминантен.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Можно е да имате потешкотии на деловен план но релативно брзо ќе ги решите доколку се фокусирате на тоа. Во љубовта можно е одалечување од саканото лице.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Не сте задоволни со некои случувања на деловен план, позборувајте со надредените околу тоа. Во љубовта некое ново лице силно ќе допре до вашето срце.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Имате важни планови за денес и ќе дадете максимум од вашата енергија за да успеете се да обавите. Ви делува дека партнерот е претерано сомнителен, проверете за што се работи.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Склопувањето на нов договорт е пред вас. Овој ден за вас ќе биде прилично важен. Во љубовта ќе флертувате со лице за коа знаете дека не е слободно, сепак бидете внимателни околу тоа.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Упорни сте во своите намери да остварите стабилност на деловен план. Важно ви е својот успех да го покажете пред сите. Во љубовта можно е конечно да успеете да привлечете нечие внимание.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Денес ќе имате прилично опуштен ден и многу слободно време. Не ве очекуваат ниту обврски ниту стресови. Доколку сте слободни, пред вас ќе постојат навистина голем број на можности за флерт и познанство.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ви доаѓа подобрување на финансиите. Задоволни сте со ситуацијата и не планирате некои поголеми промени. Во љубовта се чувствате добро покрај партнерот иако во последно време често се карате.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Важно е некои рбаоти да ги проверите повеќе пати и да не брзате со деловните одлуки. Дајте си малку време. Во љубовта не сте задовлни со емотивната ситуација, нешто ќе ви пречи.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Можно е да добиете нова деловна понуда и да не знаете дали да ја прифатите или не. Во љубовта слободните ги очекува интересно познанство, оние во врска или брак ќе бидат исполнети со убави емоции.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Посакувате промена на деловното поле. Можно е да се случи такво нешто, но избирајте внимателно. Во љубовта ќе имате проблеми со комуникацијата со партнерот.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 21.11.2017

  Дневен хороскоп 21.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Финансиски сте стабилни и добро се чувствувате поради тоа. Генерално немате поголеми пречки на работа. Во љубовта можно е наскоро…

 • Дневен хороскоп 20.11.2017

  Дневен хороскоп 20.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Задоволни сте со она што досега сте го постигнале на деловен план. Горди сте на себе и својата работа. Можно…

 • Викенд хороскоп 18-19.11.2017

  Викенд хороскоп 18-19.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува прилика да дојдете до подобра заработка. Можни се награди и бонуси за добро обавената работа. Во љубовта можно…

 • Дневен хороскоп 17.11.2017

  Дневен хороскоп 17.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку се занимавате со некоја работа поврзана за недвижнини, ве очекува многу поволен ден за заработка. Многу сте среќни и…

 • Дневен хороскоп 16.11.2017

  Дневен хороскоп 16.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да имате некои мали компликации поврзани со документи. Поведете сметка за тоа. Во љубовта ќе бидете нервозни и…

 • Дневен хороскоп 15.11.2017

  Дневен хороскоп 15.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да успеете да решите некои недоразбирања кои сте ги имале на деловен план. Во љубовта пред вас е…

 • Дневен хороскоп 14.11.2017

  Дневен хороскоп 14.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот не е поволен за соработка со Рак или женски деловен партнер, без оглед кој пол сте вие. Можни се…

 • Дневен хороскоп 13.11.2017

  Дневен хороскоп 13.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можеби премногу ги слушате советите на другите луѓе, а премалку се потпирате на својата интуиција и претчувство. Во љубовта пред…

 • Викенд хороскоп 11-12.11.2017

  Викенд хороскоп 11-12.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу…

 • Дневен хороскоп 09.11.2017

  Дневен хороскоп 09.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ви се дава шанса за напредување. Со оглед на тоа дека сте исклучително емотивни и дека длабоко го преживувате тоа…