Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ADIN 540.00 -1.82%    ALK 7,350.00 -0.51%    BESK 10,300.00 0%    CEVI 912.00 0%    FERS 57,750.00 -2.94%    GRNT 801.00 -2.95%    KJUBI 1,400.00 -2.78%    KMB 2,700.00 0%    LOTO 600.00 0%    MPT 26,900.00 -0.37%    MTUR 4,224.00 3%    OHB 4,851.54 -0.17%    REPL 54,800.00 0.37%    RMDEN11 96.00 -0.62%    RMDEN13 96.40 1.47%    RMDEN15 95.00 0.05%    STBP 600.00 -0.17%    TETE 1,938.00 4.76%    TNB 13,500.00 -0.01%    TTK 816.00 0.38%    UNI 1,905.00 0%    ZPKO 2,600.00 -2%    

Дневен хороскоп 06.11.2017

Време: 09:49

Датум: ноември 6, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Не е препорачливо да влегувате во било какви ризици на деловен план бидејќи ве очекува загуба. Доколку сте слободни можете да очекувате интересно познанство.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Потребно ви е многу време да успеете да ги завршите сите обврски кои ги имате. Ќе бидете брзи и вешти. Добро се чувствувате во друштво на саканото лице и задоволни сте од емотивното поле.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Одлично сте расположени и подготвени сте за работа. Вредно и упорно ќе работите на решавањето на сите задачи. На љубовното поле ќе имате притисок и нема да можете да ги покажете своите емоции.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Не сте задоволни од состојбата на деловен план и ви делува дека работите би можеле да одат во подобра насока. Во љубовта настапило мало заладување на одностите меѓу вас и саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Потребно е да го промените начинот на кој ја обавувате својата работа и малку повеќе да се прилагодите на новите технологии. Свесни сте дека и самите делумно сте виновни за проблемите во врската.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можно е пред вас да е време на промени иако не го очекувате тоа. Нема причина од било што да се плашите. Во љубовта сега за сега се е во ред, обидете да ја одржите позитивата.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Бидете малку отворени во деловната комуникација доколку сакате да дојдете до своите цели. Во љубовта можно е да планирате емотивни промени. Не сте среќни во моменталната врска.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Сте решиле да направите детален план за своите идни активности и максимално да и се посветите на работата. Во љубовта во текот на денешниот ден ќе дојде до мали недоразбирања со саканото лице.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Добро се снаоѓате на работното место и немате некои поголеми проблеми. Можно е да се каже дека ќе делувате квалификувано и способно. Во љубовта ве очекува исклучително убав ден.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Максимално сте и посветени на работата и сега единствено нешто што ви е важно е како да остварите напредок. Во љубовта оние кои имаат партнер одлично ќе се согласуваат со него. Слободните ги очекува флерт.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Нема да можете да ја видите јасната слика за некои работи бидејќи до вас не пристигнуваат вистинските информации. Внимавајте на кого му верувате. Во љубовта можно е некои работи во врска со партнерот да ги туркате под тепих.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Немојте да ја испробувате среќата на било кој начин денес бидејќи тоа за вас ќе биде преголем ризик. Старата љубов би можела повторно да тропне на вашата врата.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 21.11.2017

  Дневен хороскоп 21.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Финансиски сте стабилни и добро се чувствувате поради тоа. Генерално немате поголеми пречки на работа. Во љубовта можно е наскоро…

 • Дневен хороскоп 20.11.2017

  Дневен хороскоп 20.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Задоволни сте со она што досега сте го постигнале на деловен план. Горди сте на себе и својата работа. Можно…

 • Викенд хороскоп 18-19.11.2017

  Викенд хороскоп 18-19.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува прилика да дојдете до подобра заработка. Можни се награди и бонуси за добро обавената работа. Во љубовта можно…

 • Дневен хороскоп 17.11.2017

  Дневен хороскоп 17.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку се занимавате со некоја работа поврзана за недвижнини, ве очекува многу поволен ден за заработка. Многу сте среќни и…

 • Дневен хороскоп 16.11.2017

  Дневен хороскоп 16.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да имате некои мали компликации поврзани со документи. Поведете сметка за тоа. Во љубовта ќе бидете нервозни и…

 • Дневен хороскоп 15.11.2017

  Дневен хороскоп 15.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да успеете да решите некои недоразбирања кои сте ги имале на деловен план. Во љубовта пред вас е…

 • Дневен хороскоп 14.11.2017

  Дневен хороскоп 14.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот не е поволен за соработка со Рак или женски деловен партнер, без оглед кој пол сте вие. Можни се…

 • Дневен хороскоп 13.11.2017

  Дневен хороскоп 13.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можеби премногу ги слушате советите на другите луѓе, а премалку се потпирате на својата интуиција и претчувство. Во љубовта пред…

 • Викенд хороскоп 11-12.11.2017

  Викенд хороскоп 11-12.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу…

 • Дневен хороскоп 10.11.2017

  Дневен хороскоп 10.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Пред вас се нови деловни предизвици во кои можете да покажете колку всушност сте вредни и посветени. Во љубовта нема…