Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ADIN 540.00 -1.82%    ALK 7,350.00 -0.51%    BESK 10,300.00 0%    CEVI 912.00 0%    FERS 57,750.00 -2.94%    GRNT 801.00 -2.95%    KJUBI 1,400.00 -2.78%    KMB 2,700.00 0%    LOTO 600.00 0%    MPT 26,900.00 -0.37%    MTUR 4,224.00 3%    OHB 4,851.54 -0.17%    REPL 54,800.00 0.37%    RMDEN11 96.00 -0.62%    RMDEN13 96.40 1.47%    RMDEN15 95.00 0.05%    STBP 600.00 -0.17%    TETE 1,938.00 4.76%    TNB 13,500.00 -0.01%    TTK 816.00 0.38%    UNI 1,905.00 0%    ZPKO 2,600.00 -2%    

Дневен хороскоп 03.11.2017

Време: 09:46

Датум: ноември 3, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Доколку бидете претерано тврдоглави нема да успеете да го остварите деловниот договор кој е многу важен. Во љубовта некои работи спонтано ќе се случуваат, а тоа многу ќе ви се допадне.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Имате впечаток дека сте преоптеретени со работа и дека мал одмор ви е неопходен за да се чувствате подобро. Во љубовта можено е да размислувате за минатото и некој кој ви недостасува.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ќе направите се што е потребно за да свртите деловната ситуација во ваша корист. Очекувајте добивка. Во љубовта можете да очекувате интересно познанство со некое симпатично лице.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Решивте да и се посветите на работата и сите обврски да ги завршите навремено. Ве очекува ново познанство со лице кое делува многу сигурно во себе.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Не ја испробувајте среќата денес бидејќи денот не е претерано поволен. Држете се до работите кои се стабилни и проверени. Во љубовта можно е да ви недостасува внимание.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Потрудете се да донесете вистински одлуки. Во моментов некои работат зависат само од вас. Покрај саканото лице ќе се чувствувате сигурно и заштитено.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Потрудете се да ги поправите грешките кои претходно ги направивте. Во љубовта не сакате да се откажете од лицето кое ви се допаѓа. Ќе имате емоционален проблем кој тешко ќе го решите.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

На вас овој ден ви е многу поволен за деловното поле, па можете да сметате дека ќе ги остварите сите планови кои сте ги замислиле. Слободните денес имаат можност за нова врска.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Можете да се надевате на стабилна ситуација на полето за финансии и работа исто така. Се е во ред и ќе немате грижи. Во љубовта ве очекува интересен контакт со личност која е многу различна од вас.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

До крајот на денот ќе успеете да ги решите финансиските проблеми. Можете да очекувате подобрување на ситуацијата. Ќе ви се врати некоја љубов од минатото, не сте сигурни дека го сакате тоа.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Нови информации ви доаѓаат и со самото тоа сега имате подобар увид во ситуацијата. Во љубовта ќе ви се допадне некоја личност со која немате речиси ништо заедничко.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Важно е да бидете отворени за нови решенија, компромиси и пред се за добар разговор со соработниците. Во љубовта во моментов се е стабилно, а вие лебдите од среќа.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 21.11.2017

  Дневен хороскоп 21.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Финансиски сте стабилни и добро се чувствувате поради тоа. Генерално немате поголеми пречки на работа. Во љубовта можно е наскоро…

 • Дневен хороскоп 20.11.2017

  Дневен хороскоп 20.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Задоволни сте со она што досега сте го постигнале на деловен план. Горди сте на себе и својата работа. Можно…

 • Викенд хороскоп 18-19.11.2017

  Викенд хороскоп 18-19.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува прилика да дојдете до подобра заработка. Можни се награди и бонуси за добро обавената работа. Во љубовта можно…

 • Дневен хороскоп 17.11.2017

  Дневен хороскоп 17.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку се занимавате со некоја работа поврзана за недвижнини, ве очекува многу поволен ден за заработка. Многу сте среќни и…

 • Дневен хороскоп 16.11.2017

  Дневен хороскоп 16.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да имате некои мали компликации поврзани со документи. Поведете сметка за тоа. Во љубовта ќе бидете нервозни и…

 • Дневен хороскоп 15.11.2017

  Дневен хороскоп 15.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да успеете да решите некои недоразбирања кои сте ги имале на деловен план. Во љубовта пред вас е…

 • Дневен хороскоп 14.11.2017

  Дневен хороскоп 14.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот не е поволен за соработка со Рак или женски деловен партнер, без оглед кој пол сте вие. Можни се…

 • Дневен хороскоп 13.11.2017

  Дневен хороскоп 13.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можеби премногу ги слушате советите на другите луѓе, а премалку се потпирате на својата интуиција и претчувство. Во љубовта пред…

 • Викенд хороскоп 11-12.11.2017

  Викенд хороскоп 11-12.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу…

 • Дневен хороскоп 10.11.2017

  Дневен хороскоп 10.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Пред вас се нови деловни предизвици во кои можете да покажете колку всушност сте вредни и посветени. Во љубовта нема…