Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,706.20 0.1%    BESK 9,518.00 -4.73%    FERS 56,000.00 0%    GRNT 830.00 0%    KMB 3,080.91 -1.75%    MPT 28,853.20 -0.19%    PPIV 37,500.00 0%    RMDEN13 96.00 0%    RMDEN16 94.50 0%    STBP 600.00 0%    STIL 150.08 -2.55%    TEL 284.66 0.59%    TTK 972.40 2.36%    UNI 1,999.20 -0.04%    

Дневен хороскоп 04.10.2017

Време: 09:44

Датум: октомври 4, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Пред вас е можност заедно со своите соработници да остварите успех на полето за работа. Во љубовта ќе се појави некое ново лице во вашиот живот кое многу ќе ви се допадне.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Се ви оди од рака и не би требало да имате поголеми проблеми. Состојбата на работа ви е сосема солидна. Покрај вашиот партнер ќе имате се што ви е потребно.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Доколку се занимавате со приватен бизнис можете да очекувате исклучително поволен ден и среќни околности. Доколку сте во врска или брак со лице родено во огнен знак, можни се мали несогласувања.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Најверојатно сте направиле некои помали пропусти на деловен план или не сте се организирале најдобро. Сметате дека вашиот партнер е многу тврдоглав а не гледате дека повеќето негови особини ги поседувате и вие.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ве очекува прилика да потпишете важен договор со некој од соработниците кој може да ви обезбеди поголем обем на рбаота. Комуникацијата со саканото лице е се подобра и сметате дека има надеж да останете заедно.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Доколку имате некоја дилема поврзана за работата, послушајте го советот од вашиот колега и нема да се покаете. Во врска со љубовното поле пред вас е убав ден за љубов.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ве очекува можност да ја подобрите заработката. Прифатете некој дополнителен ангажман, нема да се покаете. Неочекувани промени на полето за љубов се пред вас.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Со свој труд ќе дојдете до многу добри резултати. Наскоро ќе ви биде понудено унапредување. Денот е поволен за ново познанство доколку сте слободни. Доколку имате партнер, нема да имате никакви проблеми.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Потрудете се максимално да се сконцентрирате на својата работа. Доколку дадете се од себе, ви следи успех. Денес можни се некои нервози, и влегување во кавга со саканото лице.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можете да очекувате позитивни околности кога станува збор за деловното поле. Среќата ќе ве следи денес. Во љубовта се наоѓате во стабилна емотивна врска со лице на кое максимално му верувате.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Можно е од вас да се бара некоја работа повторно да ја проверите и да ја поправите бидејќи првиот пат не сте ја сработеле како што треба. Ќе сакате да му приредите некое убаво изненадување на партнерот.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Цврсто верувате во позитивниот исход кога станува збор за деловното поле. Немате поголеми грижи и добро ви оди. Ќе ви дојде некое лице од минатото со кое конечно треба да ги расчистите сметките.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 23.01.2018

  Дневен хороскоп 23.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате генерално поволен ден во кој ќе успеете да го обавите она што ви било во план. Саканото…

 • Дневен хороскоп 22.01.2018

  Дневен хороскоп 22.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Прилично сте незаинтересирани за деловните обврски кои чекаат на вас. Ќе им бидете посветени на некои други нешта. Во љубовта…

 • Викенд хороскоп 20-21.01.2018

  Викенд хороскоп 20-21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно…

 • Дневен хороскоп 19.01.2018

  Дневен хороскоп 19.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално.  …

 • Дневен хороскоп 17.01.2018

  Дневен хороскоп 17.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека некој сака да ви наштети. Но престанете да мислите дека се е така црно. Во љубовта конечно…

 • Дневен хороскоп 16.01.2018

  Дневен хороскоп 16.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нема потреба да ве поведат лажните впечатоци или некој да ве прелаже со погрешната приказна за деловните можности. Доколку трпите…

 • Дневен хороскоп 15.01.2018

  Дневен хороскоп 15.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате големо подобрувањe на полето на финансиите, како и прилика да напредувате ако се занимавате со приватна работа.…

 • Викенд хороскоп 13-14.01.2018

  Викенд хороскоп 13-14.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните…

 • Дневен хороскоп 11.01.2018

  Дневен хороскоп 11.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 10.01.2018

  Дневен хороскоп 10.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Уште од рано наутро ќе бидете исклучително напнати. Ќе направите некои неромислени потези. Интензивно ќе смислувате начини како да се…