Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,706.20 0.1%    BESK 9,518.00 -4.73%    FERS 56,000.00 0%    GRNT 830.00 0%    KMB 3,080.91 -1.75%    MPT 28,853.20 -0.19%    PPIV 37,500.00 0%    RMDEN13 96.00 0%    RMDEN16 94.50 0%    STBP 600.00 0%    STIL 150.08 -2.55%    TEL 284.66 0.59%    TTK 972.40 2.36%    UNI 1,999.20 -0.04%    

Дневен хороскоп 03.10.2017

Време: 09:30

Датум: октомври 3, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Финансиската ситуација значително ви се поправила и пред вас е добар период. Во љубовта можно е комуникацијата со лицето кое ви се допаѓа да дојде во некоја негативна фаза и полека да го загубите.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Нема потреба премногу да се грижите за работата бидејќи на овој план се оди како што треба. Заљубени сте и се чувствувате многу добро покрај саканото лице. Плановите за заедничка иднина ви се големи.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Немојте да очекувате дека некои работи ќе се решат сами по себе. Неопходно е повеќе да им се посветите на обврските. Во љубовта слободните ќе мечтаат за некое ново лице, оние во брак или врска ќе уживаат.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Немојте да очекувате премногу на работното место. Ситуацијата не ви е претерано поволна. Во љубовта можно е да ви е потребен некој вид на пауза и дистанцирање од саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Некое патување во странство е пред вас и тоа може многу добро да се одрази на вашиот деловен статус. Во љубовта имате добар однос со партнерот и задоволни сте од состојбата во вашиот брак или врска.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можете да се надевате дека ќе ја добиете помошта која ви е потребна. Слободно обратете им се на соработниците кога сте во невоља. Во љубовта доколку сте слободни, ве очекува добар ден за флерт.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ве очекува подобрување на финансиската ситуација преку некое наследство, кредит или пари во вид на позајмица. Во љубовта можно е да ви се укаже прилика за врска која од некоја причина ќе неможе да биде јавна.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Доколку очекувате многу важен ден за вашата работа, можете да се надевате се ќе пројде во најдобар ред и вие ќе оставите одличен впечаток. Денот е поволен доколку планирате да официјализирате некоја врска во љубовниот живот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Имате многу обврски но добро сте организирани, па ќе успеете се да завршите во предвидениот рок. Во љубовта го сакате својот партнер иако понекогаш, а во последно време често, не се сложувате многу.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Нема да имате многу работа. Очекувајте дека ќе имате време да се посветите на некои други нешта. Во љубовта ве очекува ново познанство кое може да прејде во врска на долги стази.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Во деловното поле постојат некои работи на кои во моментов не можете да влијаете и време е да започнете да ги прифаќате. Во љубовта ве очекува возбудлив ден кој со себе носи многу интересни случувања.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Задоволни сте со ситуацијата на деловно финансискиот план и немате некои поголеми проблеми во моментов. Во љубовта покрај саканото лице се чувствувате многу добро. Тоа ви дава мир, љубов, стабилност и сигурност.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 23.01.2018

  Дневен хороскоп 23.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате генерално поволен ден во кој ќе успеете да го обавите она што ви било во план. Саканото…

 • Дневен хороскоп 22.01.2018

  Дневен хороскоп 22.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Прилично сте незаинтересирани за деловните обврски кои чекаат на вас. Ќе им бидете посветени на некои други нешта. Во љубовта…

 • Викенд хороскоп 20-21.01.2018

  Викенд хороскоп 20-21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно…

 • Дневен хороскоп 19.01.2018

  Дневен хороскоп 19.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално.  …

 • Дневен хороскоп 17.01.2018

  Дневен хороскоп 17.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека некој сака да ви наштети. Но престанете да мислите дека се е така црно. Во љубовта конечно…

 • Дневен хороскоп 16.01.2018

  Дневен хороскоп 16.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нема потреба да ве поведат лажните впечатоци или некој да ве прелаже со погрешната приказна за деловните можности. Доколку трпите…

 • Дневен хороскоп 15.01.2018

  Дневен хороскоп 15.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате големо подобрувањe на полето на финансиите, како и прилика да напредувате ако се занимавате со приватна работа.…

 • Викенд хороскоп 13-14.01.2018

  Викенд хороскоп 13-14.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните…

 • Дневен хороскоп 11.01.2018

  Дневен хороскоп 11.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 10.01.2018

  Дневен хороскоп 10.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Уште од рано наутро ќе бидете исклучително напнати. Ќе направите некои неромислени потези. Интензивно ќе смислувате начини како да се…