Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,706.20 0.1%    BESK 9,518.00 -4.73%    FERS 56,000.00 0%    GRNT 830.00 0%    KMB 3,080.91 -1.75%    MPT 28,853.20 -0.19%    PPIV 37,500.00 0%    RMDEN13 96.00 0%    RMDEN16 94.50 0%    STBP 600.00 0%    STIL 150.08 -2.55%    TEL 284.66 0.59%    TTK 972.40 2.36%    UNI 1,999.20 -0.04%    

Дневен хороскоп 02.10.2017

Време: 09:45

Датум: октомври 2, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Ќе бидете многу вредни и продуктивни овој ден. Вишокот позитивна енергија ќе го насочите кон деловното поле. На љубовното поле ќе посакувате одредена промена.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Не сакате на никого да му дозволите да ве потиснува. Јасно ќе покажете дека постојат одредени граници. Во љубовта очекувајте интересна комуникација со лице кое можеби не е сосема слободно.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Тимската работа ќе ви биде силна страна. Заедно со своите соработници ќе успеете да остварите значителен напредок. Во љубовта слободните преку некој пријател ќе запознаат интригантно лице.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Ве очекува значителен напредок на деловниот план. Конечно ќе го остварите она што веќе долго сте го имале во план. Во љубовта можно е да сте подготвени да пронајдете нова љубов бидејќи моменталниот партнер не ви одговара во целост.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ве очекува прилика да покажете колку сте добри во својата работа. Можете да се надевате на многу позитивни околности. Преку интересна комуникација со личноста која ви се допаѓа ќе успеете да остварите дополнително зближување.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Подобрувањето на финансиската ситуација е пред вас. Можете да се надевате дека ќе бидете многу задоволни со исходот. Во љубовта сте решиле некои недоразбирања и сега конечно вашата врска може да тргне во подобар правец.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Во текот на денешниот ден би можеле да покажете колку сте хумани и на некој да му помогнете. На емотивното поле ве очекуваат промени кои не сте ги очекувале. Можно е да бидете изненадени.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Сте решиле повеќето од важните проблеми и сега конечно имате малку време за себе. Саканото лице максимално ви е посветено, а вие уживате во вниманието кое ви го пружа.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Функционирате под притисок и остварувате добри резултати иако се наоѓате во отежнати околности. Во љубовта ако сте слободни можете да запознаете интересна личност со која ќе имате заедничка иднина.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Сега е моментот некои свои работи да ги доведете до крај и да ја резимирате крјната состојба. Ќе бидете потребно да ги согледате успесите и неуспесите. Во љубовта можете да очекувате интересни случувања и убаво поминато време.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Доколу се занимавате со приватен бизнис, можете да очекувате подобрување на заработката. Брачниот партнер се труди покрај него да се чувствувате сакано и сигурно. Ситуацијата на љубовното поле ви е одлична.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Можеби е подобро да ги избегнете важните разговори во текот на денешниот ден за да не оставите погрешен впечаток поради недостатокот на концентрација. Во љубовта можен е интересен флерт.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 23.01.2018

  Дневен хороскоп 23.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате генерално поволен ден во кој ќе успеете да го обавите она што ви било во план. Саканото…

 • Дневен хороскоп 22.01.2018

  Дневен хороскоп 22.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Прилично сте незаинтересирани за деловните обврски кои чекаат на вас. Ќе им бидете посветени на некои други нешта. Во љубовта…

 • Викенд хороскоп 20-21.01.2018

  Викенд хороскоп 20-21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно…

 • Дневен хороскоп 19.01.2018

  Дневен хороскоп 19.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално.  …

 • Дневен хороскоп 17.01.2018

  Дневен хороскоп 17.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека некој сака да ви наштети. Но престанете да мислите дека се е така црно. Во љубовта конечно…

 • Дневен хороскоп 16.01.2018

  Дневен хороскоп 16.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нема потреба да ве поведат лажните впечатоци или некој да ве прелаже со погрешната приказна за деловните можности. Доколку трпите…

 • Дневен хороскоп 15.01.2018

  Дневен хороскоп 15.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате големо подобрувањe на полето на финансиите, како и прилика да напредувате ако се занимавате со приватна работа.…

 • Викенд хороскоп 13-14.01.2018

  Викенд хороскоп 13-14.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните…

 • Дневен хороскоп 11.01.2018

  Дневен хороскоп 11.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 10.01.2018

  Дневен хороскоп 10.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Уште од рано наутро ќе бидете исклучително напнати. Ќе направите некои неромислени потези. Интензивно ќе смислувате начини како да се…