Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,706.20 0.1%    BESK 9,518.00 -4.73%    FERS 56,000.00 0%    GRNT 830.00 0%    KMB 3,080.91 -1.75%    MPT 28,853.20 -0.19%    PPIV 37,500.00 0%    RMDEN13 96.00 0%    RMDEN16 94.50 0%    STBP 600.00 0%    STIL 150.08 -2.55%    TEL 284.66 0.59%    TTK 972.40 2.36%    UNI 1,999.20 -0.04%    

Викенд хороскоп 30.09-01.10.2017

Време: 10:25

Датум: септември 30, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можете да очекувате дека цел викенд ќе се случуваат некои ситни компликации и проблеми. Во љубовта можно е да не сте комплетно среќни покрај моменталниот партнер и да сакате промена.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Ќе ви дојде прилика да дојдете до подобро работно место, со поголема заработка. Тоа е нешто што долго го чекавте. Во љубовта авантурата на слободните може да прејде во нешто посериозно.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Можете да очеувате голем број на деловни задолженија кои никој освен вас не може да ги направи. Во љубовта ќе имате емотивни дилеми и ќе ви биде потребно време за да дефинирате што сакате.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Време е за одмор. Не ве очекуваат деловни грижи и обврски, можете слободно да се опуштите и да се одморите. Во љубовта максимално ќе му бидете посветени на партнерот, но и тој на вас.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Стабилната ситуација на деловен план ви дава чувство на сигурност. Пред вас е генерално добар период. Во љубовта можно е да не сте подготвени за поголеми промени, ќе се плашите да направите некој потег.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Првиот дел од викендот ќе ви биде поволен за рбаота, вториот оставете го за одмор. Ќе бидете брзи и ефикасни. Во љубовта доколку сте слободни, ве очекуваат некои нови интересни случувања.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Можно е да имате многу големи амбиции и во вас да се буди се поголема глад за професионален успех. Во љубовта потребно е да ја подобрите комуникацијата со партнерот, веќе подолго време работите меѓу вас не се како што треба.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Можно е да прекинете некоја соработка или договор кои сте ги имале на деловен план. Најдобро е најпрвин за викендов добро да размислите за таквите потези. Во љубовта ќе бидете уморни од кавги и расправии со партнерот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве очекуваат голем број на трошоци во текот на денешниот ден. На деловен план нема поголеми промени. Во љубовта емотивно сте стабилни и нема да ви се случат некои поголеми промени.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Ќе бидете масимално посветени на деловните обврски, нема да можете да одморите, ќе биде потребно да работите и за викендот. На љубовното поле непромислено реагирате и лесно ќе влегувате во конфликти дури и кога нема реална потреба за нив.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Ве очекува подобрување на финансиите кое многу позитивно ќе влијае на вашите деловни односи. Во љубовта искрено го сакате својот партнер и ќе сакате да му покажете дека тоа е така.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Ќе и бидете многу посветени на работата и нема да сакате да се релаксирате ниту за време на викендот. Во љубова ќе бидете многу нежни и целосно посветени кон саканото лице. Ве очекува убав викенд.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 23.01.2018

  Дневен хороскоп 23.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате генерално поволен ден во кој ќе успеете да го обавите она што ви било во план. Саканото…

 • Дневен хороскоп 22.01.2018

  Дневен хороскоп 22.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Прилично сте незаинтересирани за деловните обврски кои чекаат на вас. Ќе им бидете посветени на некои други нешта. Во љубовта…

 • Викенд хороскоп 20-21.01.2018

  Викенд хороскоп 20-21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно…

 • Дневен хороскоп 19.01.2018

  Дневен хороскоп 19.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте секаков вид на ризици во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Партнерот тоа го искористува максимално.  …

 • Дневен хороскоп 17.01.2018

  Дневен хороскоп 17.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека некој сака да ви наштети. Но престанете да мислите дека се е така црно. Во љубовта конечно…

 • Дневен хороскоп 16.01.2018

  Дневен хороскоп 16.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Нема потреба да ве поведат лажните впечатоци или некој да ве прелаже со погрешната приказна за деловните можности. Доколку трпите…

 • Дневен хороскоп 15.01.2018

  Дневен хороскоп 15.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате големо подобрувањe на полето на финансиите, како и прилика да напредувате ако се занимавате со приватна работа.…

 • Викенд хороскоп 13-14.01.2018

  Викенд хороскоп 13-14.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Некои важни работи ќе биде потребно да ги преземете во ваши раце. Поинаку не ќе можете да ги остварите зацртаните…

 • Дневен хороскоп 11.01.2018

  Дневен хороскоп 11.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се малку. Потребно е да остварите хормоничен дијалог со саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 10.01.2018

  Дневен хороскоп 10.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04) Уште од рано наутро ќе бидете исклучително напнати. Ќе направите некои неромислени потези. Интензивно ќе смислувате начини како да се…