Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,297.60 -0.03%    GRNT 870.00 -0.99%    KMB 2,883.30 -1.59%    KPSS 485.00 -2.81%    KVAS 10,670.00 -3%    MPT 30,201.00 -2.58%    MTUR 4,700.00 2.17%    OKTA 3,300.00 10%    PKB 14,500.00 0.07%    RZUS 120.00 -1.64%    SBT 2,219.26 -0.89%    STB 938.54 -1.78%    STIL 134.00 3.08%    TEL 279.00 -0.49%    TNB 13,300.00 0.4%    TPLF 1,601.00 -0.32%    TTK 776.00 -3%    

Дневен хороскоп 14.09.2017

Време: 09:46

Датум: септември 14, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можно е дека овој ден да имате чувство дека ништо не ви оди од рака. Посоветувајте се со личност родена во знакот на Девица. Не сте сигурни во љубовта на партнерот, а ќе ја проверувате постојано, но внимавајте тоа може да му здосади на партнерот.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Ќе имате одлични идеи и предлози. Другите ќе ве сметаат за иноватор и ќе ви бараат совет за речиси се. Одлично се чувствувате во друштво на пријателите. Ќе сакате слободното време да го поминете со семејството, но сепак ви недостасува и љубов.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ова е важен ден за сите Близнаци. Ќе доживеете големи деловни промени. Можно е дека ќе морате да се изборите за љубовта на една личност. Бидете трпеливи, не се откажувајте.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Не се надевајте дека ќе можете да се извлечете од нередот за кој самите сте виновни. Колегите ќе ве забележат дека камуфлирате нешто. Доколку сте во врска со Вага, Бик или Шкорпија можете да очекувате некој важен чекор или случување.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Одлична енергија оваа недела. Поради тоа можете да очекувате значителен напредок на деловен план. Во љубовта можно е незадоволство во врската, можна е и разделба.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Морате да работите со Овен иако тој за вас е тешок соработник. Проектот ќе мора да биде финиширан без оглед дали тоа ви се допаѓа. Весели сте и секогаш сте подготвени за добар помин. Поради својата позитива енергија сите пријатели и саканото лице ќе бидат покрај вас.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Се грижите поради своите финансии. Имате чувство дека не можете да составите крај со крај и не сте далеку од вистината. Сакате да го пронајдете своето мирно пристаниште и скривалиште во љубовта. Мали се шансите дека тоа ќе се случи денес.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Доколку сакате некоја промена на деловен план, ве советуваме да го послушате советот на еден Близнак. Одлично ќе се согласувате со партнерот доколку тој е роден во знакот на Бик, останатите ќе имаат мали и слатки караници.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Можете да очекувате значителна помош од соработниците со кои некогаш сте соработувале. Одличен ден за врска со лицата од воздушните знакови, Вагата има најголема предност.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Деловната промена можно е да се случи кај лицата со униформи. Останатите ќе имаат вообичаен работен ден. Ќе ви недостасува возбуда во врската. Посмелите ќе стапат во тајна врска.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Доколку имате проблем на работа, послушајте го советот на некоја Девица или Бик. Тој совет многу ќе ви помогне. Иако би сакале малку повеќе возбуда во врската, овој ден нема да биде ништо посебно.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Доколку барете работа, денес можете да очекувате конкретна понуда. Сите Риби кои барале промена на љубовното поле ќе ја доживеат таа промена во текот на наредните денови.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 22.09.2017

  Дневен хороскоп 22.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Многу е важно да и бидете посветени на работата и да се потрудите да го дадете својот максимум на овој…

 • Дневен хороскоп 21.09.2017

  Дневен хороскоп 21.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот е поволен за деловни преговори, ќе имате доста среќа на ова поле. Љубовната ситуација ќе ви биде многу возбудлива,…

 • Дневен хороскоп 20.09.2017

  Дневен хороскоп 20.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да ви се пружи прилика за соработка со странство, која би била многу поволна за вашата работа. Во…

 • Дневен хороскоп 19.09.2017

  Дневен хороскоп 19.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е моментално да сте во фаза во која од вас нема да се бара премногу. Ќе ви одговара малку…

 • Дневен хороскоп 18.09.2017

  Дневен хороскоп 18.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот не е погоден за ризици, избегнувајте такви ситуации. Во љубовта пред вас е прилика да остварите ново познанство. Очекувајте…

 • Викенд хороскоп 16-17.09.2017

  Викенд хороскоп 16-17.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку ве очекува некој јавен настап, презентација… можете да се надевате на успех. Љубовната ситуација е одлична, ви се ближи…

 • Дневен хороскоп 15.09.2017

  Дневен хороскоп 15.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Вие сте многу вредна личност. Но сепак не дозволувајте другите да го злоупотребат тоа. Полни сте со љубов и внимание.…

 • Дневен хороскоп 13.09.2017

  Дневен хороскоп 13.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Постои можност за мали финансиски компликаиии и конфликти. Дистанцирајте се од тие приказни. Уживајте во убавината која ви се случува…

 • Дневен хороскоп 12.09.2017

  Дневен хороскоп 12.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Важно е да бидете подготвени да прифатите копромис со деловниот партнер. Ве очекува помал успех. Во љубовта потребно е малку…

 • Дневен хороскоп 11.09.2017

  Дневен хороскоп 11.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот не е поволен доколку се занимавате со недвижнини, продажба или изнајмување. Доколку сте во брак пред вас се кавги…