Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,297.60 -0.03%    GRNT 870.00 -0.99%    KMB 2,883.30 -1.59%    KPSS 485.00 -2.81%    KVAS 10,670.00 -3%    MPT 30,201.00 -2.58%    MTUR 4,700.00 2.17%    OKTA 3,300.00 10%    PKB 14,500.00 0.07%    RZUS 120.00 -1.64%    SBT 2,219.26 -0.89%    STB 938.54 -1.78%    STIL 134.00 3.08%    TEL 279.00 -0.49%    TNB 13,300.00 0.4%    TPLF 1,601.00 -0.32%    TTK 776.00 -3%    

Дневен хороскоп 13.09.2017

Време: 09:47

Датум: септември 13, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Постои можност за мали финансиски компликаиии и конфликти. Дистанцирајте се од тие приказни. Уживајте во убавината која ви се случува во приватниот живот. Во полето на љубовта ова ќе биде бурен и интересен период за вас.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Бурниот финансиски период и понатака не ви дава мир. Малку доле, малку горе. Ќе морате да вложите малку повеќе енергија и време за да успеете. Во љубовта едноставно ќе лебдите, овој ден за вас и вашиот партнер ќе биде прекрасен.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ќе имате многу деловни обврски кои ќе мора да ги завршите пред да започнете нов проект. На полето за љубов во овој ден доаѓаат поволни вести. Односот со лицето кое одамна ви се допаѓа ќе биде исклучително добар, а вие ќе блескате од среќа.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Парите овој ден ќе ви бидат многу осетлива тема. Бидејќи сте ги исцрпиле залихите и сега нема од каде да земете пари, ќе биде потребно да ги намалите трошоците. Уживајте во комуникацијата со различни луѓе. Партнерот ќе ужива во вашето друштво.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ви се чини дека некој непланиран проблем ви ја расипал идиличната атмосфера во која бевте. Но не е така, проблемите се нормална појава во животот, а вие не сте навикнати да наидувате на пречки. Време е да им се посветите на емоциите, да ги задоволите барањата, како вашите така и на партнерот и на пријателите.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Иако деловните вести за вас се одлични, не заборавајте дека сепак е потребно да го зголемите вложениот труд, а потребно е и да им помогнете и на колегите. Слободните ќе имаат интересна шанса, а оние кои се во врска по неколку пати ќе размислуваат пред да направат нешто посериозно со партнерот.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Последните деловни резултати не се онакви какви што ги очекувавте. Но нема причина за загриженост, имате доволно време да ја поправите состојбата. Некои лица кои ќе прават планови и ќе разговараат за брак, ќе забележат успех.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Некои луѓе кои ви ветувале помош нема да можат да го исполнат тоа ветување. Ќе морате да ги завиткате ракавите и се да одработите сами. Ќе имате проблеми со односот со блиските лица, вие воопшто не внимавате на кого и со какви зборови му се обраќате.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Не избрзувајте. За секоја деловна одлука ќе добиете доволно време, па постапете паметно. Станува збор за големи промени, кои ќе донесат добри моменти во вашиот живот. Ова е прилично емоционален период за вас. Можноста за конфликт со блиските лица е голема, па затоа внимавајте на кого и како му се обраќате.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Вашата креативност и моќта веднаш да се снајдете ќе се покаже како одлична комбинација која ќе ве извлече од непријатните ситуации. Со партнерот заедно ја планирате вашата иднина. Наидувате на некои пречки и различни размислувања, но вие сте секогаш тој што попушта во таквите ситуации.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Иако комуникациите нема да ви бидат проблем, некој од колегите би можел да ви создаде неприлика со неговата љубомора или неработење. Развојот на романтичните случувања би можел малку да ве вознемири.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Ќе бидете амбициозни, но ќе имате противници. Ќе имате прилика на која многу ќе се израдувате. Се чини дека некој од вашата околина повеќе нема да сака да биде со вас. Ќе бидете револтирани и разочарани од неговото бегство.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 23-24.09.2017

  Викенд хороскоп 23-24.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение за некои проблеми и околности кои ви претставуваа голема дилема во претходниот период. Во љубовта слободните…

 • Дневен хороскоп 22.09.2017

  Дневен хороскоп 22.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Многу е важно да и бидете посветени на работата и да се потрудите да го дадете својот максимум на овој…

 • Дневен хороскоп 21.09.2017

  Дневен хороскоп 21.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот е поволен за деловни преговори, ќе имате доста среќа на ова поле. Љубовната ситуација ќе ви биде многу возбудлива,…

 • Дневен хороскоп 20.09.2017

  Дневен хороскоп 20.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да ви се пружи прилика за соработка со странство, која би била многу поволна за вашата работа. Во…

 • Дневен хороскоп 19.09.2017

  Дневен хороскоп 19.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е моментално да сте во фаза во која од вас нема да се бара премногу. Ќе ви одговара малку…

 • Дневен хороскоп 18.09.2017

  Дневен хороскоп 18.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот не е погоден за ризици, избегнувајте такви ситуации. Во љубовта пред вас е прилика да остварите ново познанство. Очекувајте…

 • Викенд хороскоп 16-17.09.2017

  Викенд хороскоп 16-17.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку ве очекува некој јавен настап, презентација… можете да се надевате на успех. Љубовната ситуација е одлична, ви се ближи…

 • Дневен хороскоп 15.09.2017

  Дневен хороскоп 15.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Вие сте многу вредна личност. Но сепак не дозволувајте другите да го злоупотребат тоа. Полни сте со љубов и внимание.…

 • Дневен хороскоп 14.09.2017

  Дневен хороскоп 14.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е дека овој ден да имате чувство дека ништо не ви оди од рака. Посоветувајте се со личност родена…

 • Дневен хороскоп 12.09.2017

  Дневен хороскоп 12.09.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Важно е да бидете подготвени да прифатите копромис со деловниот партнер. Ве очекува помал успех. Во љубовта потребно е малку…