Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 6,736.57 5.38%    BESK 11,970.93 5.66%    FERS 49,501.00 -1.33%    GRNT 792.81 3.17%    KMB 2,803.59 3.17%    MKSD 250.00 23.76%    MPT 29,891.18 1.48%    MTUR 4,000.00 0.25%    OHB 6,025.00 9.55%    OKTA 4,200.00 0%    PPIV 39,000.00 1.57%    RZIT 25.00 0%    RZLV 90.00 5.88%    RZUS 182.99 2.75%    SBT 1,822.00 2.94%    STB 889.92 0.02%    STIL 148.29 0.36%    TEL 250.00 0%    TETE 1,448.47 3.46%    TKVS 2,800.00 5.74%    TNB 12,759.93 6.25%    TPLF 1,737.36 -1.23%    TTK 799.80 0.02%    UNI 2,259.88 1.89%    VROS 14,000.00 514.04%    ZILU 158.00 2.6%    

Дневен хороскоп 21.07.2017

Време: 08:58

Датум: јули 21, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Ве очекува значително подобрување на финансиски план. Во љубовта сакате само сигурност, иако понекогаш така ви е досадно, сепак секогаш ја избирате сигурноста.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Посветени сте на решавањето на некои финансиски прашања кои ви се многу важни. Ќе успеете во она што сте го наумиле. Во љубовта сте љубоморни, а се обидувате да го прикриете тоа.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ве очекува добивка од игрите на среќа. Денот е многу поволен. Ќе имате слободно време, па ќе можете да се посветите на приватниот живот. Саканото лице ќе ви ги возврати емоциите.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Поволен ден за склопување на договори и потпишување на документи. Во љубовта ве очекува мнoгу убав и опуштен ден со саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ве очекува многу пријатен ден во деловното опкружување. Сами сте заслужни за позитивното расположение. Харизматични сте и лесно освојувате. Во љубовта се е во најдобар ред.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Денес ќе воспоставите многу важна деловна комуникација. Доколку ви е важно да го израдувате семејството или саканото лице, променете ги вашите навики. Немојте да ја иритирате околината со постапките.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Во деловната околина ќе бидете пофалени за постигнатите резултати. Вашата врска денес едноставно блеска, а тоа се должи на вашето прекрасно расположение. Поминете го овој ден со партнерот и радувајте се на прекрасните моменти.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Вашата креативност доаѓа до израз и можете да очекувате позитивни случувања. Ве очекува интересно патување и интересно познанство. Зафатените ќе имаат кавга со партнерот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Позитивен ден на деловен план. Ќе обавите многу корисни работи. Уживајте во романтичната атмосфера со саканото лице. Вашата врска е квалитетна, зацврстете ја уште повеќе.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Полни сте со самодоверба. Искористете го тоа за остварување на деловните цели. Зрачите со позитивна енергија, а припадниците на спротивниот пол го забележуваат тоа. Одличен ден за вас.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Ќе бидете во гужва, односно ќе имате многу обврски, но тоа нема да ви падне тешко. Ве очекува многу среќа на деловен план. Можете да очекувате со саканото лице дека ќе имате убав, емотивен но и пријателски опуштен однос.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Можете да се надевате на важни решенија кога станува збор за недвижнини или имот, како и за семејно наследство. Стабилната емотивна ситуација во љубовниот живот ве радува.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 15-16.07.2017

  Викенд хороскоп 15-16.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Овој викенд е одличен за промени, доколку преземете иницијатива, ќе постигнете се што сакате. Во љубовта можете да се надевате…

 • Дневен хороскоп 13.07.2017

  Дневен хороскоп 13.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува мало подобрување на финансиите. Можете да се надевате на генерално добар ден. Во љубовта некои лица ќе и…

 • Дневен хороскоп 12.07.2017

  Дневен хороскоп 12.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате ден во кој вашата работа нема многу да ве оптеретува. Во љубовта саканото лице вложило многу напор…

 • Дневен хороскоп 11.07.2017

  Дневен хороскоп 11.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Некои од вас искрено ќе се грижат за блиските личности и со нив ќе ги координираат плановите. Во слободно време…

 • Дневен хороскоп 10.07.2017

  Дневен хороскоп 10.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку имате приватен бизнис можни се мали компликации. Во љубовта денес ќе се појават мали кавги и недоразбирања, но брзо…

 • Викенд хороскоп 08-09.07.2017

  Викенд хороскоп 08-09.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Викендов ќе бидете подготвени за многу работа, и ќе успеете да ги завршите сите деловни нешта. Вашиот ладен став многу…

 • Дневен хороскоп 07.07.2017

  Дневен хороскоп 07.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете сталожени, не ви е потребнa нервозата во овој момент. Имате премногу обврски и не можете да ги следите вашите…

 • Дневен хороскоп 06.07.2017

  Дневен хороскоп 06.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Не се нервирајте поради малите недоразбирања. Ќе успеете да ги средите, само ако останете мирни и реагирате мудро. Не се…

 • Дневен хороскоп 05.07.2017

  Дневен хороскоп 05.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Некои од вас ќе се соочат со сериозни професинални дилеми и ќе им биде потребно многу мудрост за да го…

 • Дневен хороскоп 04.07.2017

  Дневен хороскоп 04.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Секое приспособување кон колегите ви прави додатна нервоза. Но денес ќе морате да почекате некој друг да донесе одлука од…