Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 6,736.57 5.38%    BESK 11,970.93 5.66%    FERS 49,501.00 -1.33%    GRNT 792.81 3.17%    KMB 2,803.59 3.17%    MKSD 250.00 23.76%    MPT 29,891.18 1.48%    MTUR 4,000.00 0.25%    OHB 6,025.00 9.55%    OKTA 4,200.00 0%    PPIV 39,000.00 1.57%    RZIT 25.00 0%    RZLV 90.00 5.88%    RZUS 182.99 2.75%    SBT 1,822.00 2.94%    STB 889.92 0.02%    STIL 148.29 0.36%    TEL 250.00 0%    TETE 1,448.47 3.46%    TKVS 2,800.00 5.74%    TNB 12,759.93 6.25%    TPLF 1,737.36 -1.23%    TTK 799.80 0.02%    UNI 2,259.88 1.89%    VROS 14,000.00 514.04%    ZILU 158.00 2.6%    

Дневен хороскоп 19.05.2017

Време: 09:44

Датум: мај 19, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Имате некои недоумици и потребен ви е совет или некое мислење од страна за да можете подобро да ја согледате ситуацијата. Во љубовта можно е наскоро да дојде до прекин на врската.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Можете да очекувате дека ќе ја добиете поддршката од страна на надредените за нешто што сте го наумиле. Во љубовта ќе бидете задоволни од својата емотивна ситуација.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Можно е дека ќе морате да разјасните некои недоумици кои се создале во комуникацијата со вашите надредени. Во љубовта дошол моментот за вистината, кажете му ги на вашиот партнер плановите за во иднина.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Можете да очекувате многу позитивен ден. Ќе успеете да остварите голем број на свои идеи. Уживајте во убавите моменти со лицето кое го сакате. Немате ниту една причина за грижа кога станува збор за емотивното поле.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можете да очекувате успех на деловното поле доколку сте подготвени комплетно да им се посветите на обврските. Во љубовта не сте сигурни кој треба да биде вашиот следен чекор.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Можете да очекувате позитивна комуникација со деловото опкружување. Пред вас е многу поволен ден. Во љубовта време е да го поправите односот со саканото лице.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Послушајте ја својата интуиција и ќе остварите успех на полето за работа. Ве очекуваат нови, позитивни можности. Во љубовта ќе ви биде потребно да одвоите време да размислите за некои нешта.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Ќе ви се појават некои компликации на работа, но решени сте да одите до крај. Во љубовта за слободните денот е поволен, за оние во врска или брак ќе биде прилично емотивен.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Доколку се занимавате со приватен бизнис наскоро ќе ви се укаже прилика да ја подобрите својата заработка. Во љубовта можете да очекувате фантастична атмосфера полна со изненадувања.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можете да се надевате на многу позитивни случувања особено ако сте имале во план склопување на нови деловни договори. Во љубовта доколку ви се допаѓа личност родена во знакот на Рак, пред вас е интересен ден.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Ве очекува поволен ден во кој ќе ги согледате постигнатите резултати и ќе бидете задоволни. Во љубовта покрај партнерот ќе бидете задоволни и среќни.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Можете да очекувате дека некоја личност родена во знакот на Лав ќе ви помогне да пребродите некои компликации на полето за работа. На љубовен план ќе дојде до некои нагли промени.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 21.07.2017

  Дневен хороскоп 21.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува значително подобрување на финансиски план. Во љубовта сакате само сигурност, иако понекогаш така ви е досадно, сепак секогаш…

 • Викенд хороскоп 15-16.07.2017

  Викенд хороскоп 15-16.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Овој викенд е одличен за промени, доколку преземете иницијатива, ќе постигнете се што сакате. Во љубовта можете да се надевате…

 • Дневен хороскоп 13.07.2017

  Дневен хороскоп 13.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува мало подобрување на финансиите. Можете да се надевате на генерално добар ден. Во љубовта некои лица ќе и…

 • Дневен хороскоп 12.07.2017

  Дневен хороскоп 12.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате ден во кој вашата работа нема многу да ве оптеретува. Во љубовта саканото лице вложило многу напор…

 • Дневен хороскоп 11.07.2017

  Дневен хороскоп 11.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Некои од вас искрено ќе се грижат за блиските личности и со нив ќе ги координираат плановите. Во слободно време…

 • Дневен хороскоп 10.07.2017

  Дневен хороскоп 10.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку имате приватен бизнис можни се мали компликации. Во љубовта денес ќе се појават мали кавги и недоразбирања, но брзо…

 • Викенд хороскоп 08-09.07.2017

  Викенд хороскоп 08-09.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Викендов ќе бидете подготвени за многу работа, и ќе успеете да ги завршите сите деловни нешта. Вашиот ладен став многу…

 • Дневен хороскоп 07.07.2017

  Дневен хороскоп 07.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете сталожени, не ви е потребнa нервозата во овој момент. Имате премногу обврски и не можете да ги следите вашите…

 • Дневен хороскоп 06.07.2017

  Дневен хороскоп 06.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Не се нервирајте поради малите недоразбирања. Ќе успеете да ги средите, само ако останете мирни и реагирате мудро. Не се…

 • Дневен хороскоп 05.07.2017

  Дневен хороскоп 05.07.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Некои од вас ќе се соочат со сериозни професинални дилеми и ќе им биде потребно многу мудрост за да го…